Viljelusõistlust korraldab MTÜ Viljeluspäevad ning peamisteks partneriteks on Maaleht, Baltic Agro, Scandagra, Oilseeds ja MES Nõuandeteenistus. Kaasatud on ka Taimekasvatuse Instituudi eksperdid Peeter Viil ja Enno Koik ning Maaülikooli õppejõud Indrek Keres, kes lisaks põldude mulla, taimestiku ja agrotehnika jälgimisele toetavad võistlejaid asjalike nõuannetega. Auhinnad võitjatele panevad välja korraldajafirmad ja toetajad Syngenta, Bayer, Berner, Monsanto, Agroskai, BASF, Rapool, Väderstad ja Swedbank.

Peakorraldajad:

 

BALTIC AGRO
Margus Ameerikas
Arendusdirektor
Tel 511 1543
margus.ameerikas@balticagro.com
www.balticagro.ee

 

MAALEHT AS
Lii Sammler
Maamajandus peatoimetaja
Tel 661 3380
lii.sammler@maaleht.ee
www.maaleht.ee

 

 

 

OILSEEDS GRUPP
Ruth Aarma
Turundusjuht
Tel 506 6140
ruth.aarma@oilseeds.ee
www.oilseeds.ee

 

MES NÕUANDETEENISTUS
Meriliis Liiv
Taime- ja loomakasvatuse valdkonna koordinaator
Tel 53 309 171
meriliis.liiv@nouandeteenistus.ee
www.pikk.ee

 

 

SCANDAGRA EESTI
Mihkel Hang
Müügi- ja turundusjuht
Tel 502 0599
mihkel.hang@scandagra.ee
www.scandagra.ee

 

Toetajad:

 

SYNGENTA POLSKA SP Z.O.O. EESTI ESINDUS
Kaupo Suik
Müügijuht
Tel 514 4011
kaupo.suik@syngenta.com
www.syngenta.ee

 

BASF
Margus Saviste
Mob. +372 530 30755
margus.saviste@basf.com
www.agro.basf.ee

 

TARTU MILL AS
Tel 742 8807
info@tartumill.ee
www.tartumill.ee

 

 

BAYER CROPSCIENCE (Bayer OÜ)
Virge Vasar
Baltikumi piirkonna turundusjuht
Tel 516 6215
virge.vasar@bayer.com
www.bayer.ee

 

MONSANTO
Modris Krauklis
Tel. +37129234034
modris.krauklis@monsanto.com
www.monsanto.co.uk

 

AGROSKAI
Priit Palumaa
Tel. 5040566
priit@agroskai.ee

 

 

 

BERNER EESTI OÜ
Evelin Vahter
Müügiesindaja
Tel 503 4123
evelin.vahter@berner.ee
www.berner.ee

 

VÄDERSTAD OÜ
Kalev Korbun
Tegevdirektor
Tel 736 2032, 511 6551
infoEE@vaderstad.com
www.vaderstad.com

RAPOOL
www.rapool.de

SWEDBANK
www.swedbank.ee